+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
ارتفاع حصار استاندارد ما 72 اینچ است و آن را به یک انتخاب ایده آل برای ایجاد یک فضای منزوی تبدیل می کند. با این حال ، ما ارتفاعات مختلفی را برای تأمین نیازهای خاص شما ارائه می دهیم. با عرض استاندارد 96 اینچ ، می توانید از عرض های مختلف نیز برای اطمینان از یکپارچه بودن یکپارچه برای پروژه خود انتخاب کنید. این انعطاف پذیری باعث می شود حصار حریم خصوصی PVC ما برای برنامه های مسکونی و تجاری به طور یکسان مناسب باشد.
این حصار تا آخرین بار ساخته شده است ، و دارای پست های بادوام در 4 "x 4" یا 5 "x 5" است که دارای ارتفاعات اختیاری تا 102 اینچ است. هر پست برای نصب آسان از قبل مسیریابی می شود ، برای تنظیمات خط ، پایان ، گوشه ، 3 طرفه یا تنظیمات خالی طراحی شده است. ریل های پایین و بالا از قطعات محکم 2 "x 6" x 94 "ساخته شده است که از قبل برای راحتی از قبل استفاده شده است. یک درج آلومینیومی در ریل پایین ، قدرت خود را تقویت می کند و دوام تجاری را فراهم می کند.
افزایش جذابیت بصری حصار ، گزینه های مختلف درپوش پست ، از جمله کلاه کلاسیک نیوانگلند ، کلاه مسطح براق و کلاه گوتیک تزئینی است. این گزینه ها به شما امکان می دهد تا ظاهر حصار خود را برای تکمیل معماری خانه خود سفارشی کنید.
هر بخش از حصار پانل حفظ حریم خصوصی PVC ما شامل 8 صفحه T&G (یا 7/8 "x 11.3" x 63 "یا 7/8" x 6 "x 63") است ، و از حریم خصوصی و بدون قربانی کردن سبک اطمینان می دهد. حجم کل در هر بخش 0.166 cbm است که آن را برای حمل و نقل و نصب کارآمد می کند. ما همچنین دروازه های تطبیق ارائه می دهیم تا ظاهری منسجم در کل ملک شما ارائه دهند. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های PVC ، ریل ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
حصار خود را با پست های رنگی مختلف ، ریل یا کلاه سفارشی کنید
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار حریم خصوصی PVC حصار 6'x8 ' |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| کانال | 1 "x 1" x 60''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| پنل T&G | 7/8 "x 11.3" x 63''l x 8pcs یا 7/8 "x 6" x 63''l x 16pcs |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $