+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
فضای فضای باز خود را با پنل حریم خصوصی T&G ما ، که برای دوام و سبک طراحی شده است ، بالا ببرید. با ارتفاع استاندارد 72 اینچ و گزینه های مختلف برای ارتفاعات و عرض های مختلف ، می توان متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم کرد.
پانل T&G ما که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است ، دارای یک ساخت و ساز قوی با راه آهن پایین 2 "x 6" ، 2 "x 6" راه آهن میانی و یک ریلی بالا 1-1/2 "x 4-1/2" است که همه برای نصب آسان از قبل استفاده شده است. این پانل شامل یک درج آلومینیومی در ریل پایین است و قدرت آن را برای کاربردهای تجاری تقویت می کند. از میان انواع پست های پستی 4 "x 4" یا 5 "x 5"-با چندین گزینه مسیریابی برای تنظیم تنظیمات خط ، پایان ، گوشه و 3 طرفه انتخاب کنید.
برای پایان صیقلی ، پانل های حریم خصوصی ما را می توان با انتخاب کلاه های پستی شیک در صدر قرار داد: کلاه کلاسیک نیوانگلند ، یک کلاه مسطح براق یا یک کلاه گوتیک زینتی. هر جزئیات برای تقویت زیبایی شناسی کلی در عین حال اطمینان از عملکرد ماندگار طراحی شده است.
با داشتن حجم 0.166 CBM در هر بخش و دروازه های تطبیق موجود ، پنل حریم خصوصی T&G برای ایجاد یک مرز یکپارچه در اطراف ملک شما مناسب است. فضای خود را با ترکیبی از عملکرد و ظرافت امروز تغییر دهید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های PVC ، ریل ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
حصار خود را با پست های رنگی مختلف ، ریل یا کلاه سفارشی کنید
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | پنل حریم خصوصی PVC T&G |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 1-1/2 "x 4-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| کانال | 1 "x 1" x 27''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| پنل T&G | 7/8 "x 11.3" x 28''l x 16pcs یا 7/8 "x 6" x 28''l x 32pcs |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $