+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار PVC پانل T&G 6 'ما ، برای هر دو قابلیت دوام و جذابیت طراحی شده است. در یک ارتفاع استاندارد 72 "و قابل تنظیم در عرض های مختلف ، حصار با پست های قوی 4" x 4 "یا 5" x 5 "ساخته شده است ، که برای نصب آسان به عنوان خط ، گوشه ، گوشه ، یا گزینه های سه جانبه ای که شامل گزینه های 3-add است.
هر بخش دارای یک راه آهن پایین از پیش تعیین شده (2 "x 6" x 94 ") ، راه آهن میانی (2" x 6 "x 94") و راه آهن برتر (2 "x 3-1/2" x 94 ") است.
پانل های T&G در دو اندازه قرار دارند: 7/8 "x 11.3" x 50 "یا 7/8" x 6 "x 50" ، و برای نیازهای طراحی شما تطبیق پذیری را فراهم می کند. این حصار PVC با حجم 0.166 cbm در هر بخش و گزینه ای برای تطبیق دروازه ها ، انتخاب نهایی برای یک راه حل پیرامونی شیک و محکم است. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های PVC ، ریل ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
حصار خود را با پست های رنگی مختلف ، ریل یا کلاه سفارشی کنید
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | Pvc 6 'قد پنل T&G PvC حصار |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| Height | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| توری | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| کانال | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| T&G Panel | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs یا 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $