+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
فضای فضای باز خود را با حریم خصوصی وینیل حصار ، طراحی کنید تا هم امنیت و هم جذابیت زیبایی را فراهم کند. این حصار در حالی که در ارتفاع استاندارد 72 اینچ ایستاده است ، تضمین می کند که ملک شما در حالی که لمس ظرافت را اضافه می کند ، خصوصی باقی می ماند.
حصار وینیل ما که با دوام در ذهن ساخته شده است ، دارای یک گزینه پستی قوی 4 "x 4" یا 5 "x 5" است که برای تنظیمات مختلف از جمله اتصالات خط ، انتها ، گوشه و 3 طرفه از قبل مسیریابی شده است. این پست ها به طول استاندارد 102 اینچ عرضه می شوند و از پشتیبانی محکم برای نیازهای شمشیربازی شما اطمینان حاصل می کنند. برای صعود از آن ، از میان سه کلاه پستی شیک انتخاب کنید: کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح یا کلاه گوتیک ، امکان سفارشی سازی را فراهم می کند که نشان دهنده سبک شخصی شما است.
برای طراحی بهینه ، حصار شامل یک گزینه پانل T&G است که در دو اندازه موجود است: 7/8 "x 11.3" x 50 "(8 قطعه) یا 7/8" x 6 "x 50" (16 قطعه). هر بخش دارای حجم 0.166 CBM است که آن را برای حمل و نقل و نصب کارآمد می کند. علاوه بر این ، یک دروازه تطبیق در دسترس است ، و ظاهری منسجم برای خاصیت شما فراهم می کند.
چه به دنبال حریم خصوصی ، امنیت و یا به سادگی یک مرز زیبا باشید ، حصار وینیل حریم خصوصی ما در همه جبهه ها ارائه می دهد و مواد با کیفیت را با طراحی متفکر ترکیب می کند. امروز فضای فضای باز خود را ارتقا دهید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های PVC ، ریل ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
حصار خود را با پست های رنگی مختلف ، ریل یا کلاه سفارشی کنید
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حریم خصوصی حریم خصوصی وینیل حصار 6ft ارتفاع |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| چاک | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| کانال | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| پنل T&G | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs یا 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $