+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
جعبه PVC Whelping ما با Playpen ، از 100 ٪ PVC باکره برای دوام و تمیز کردن آسان ساخته شده است. پایان سفید براق آن ، هر فضایی را در حالی که محیط بهداشتی را برای سگهای مادر و توله سگهای آنها فراهم می کند ، تکمیل می کند.
موجود در سه اندازه - 74.8''l x 37.4''W x 18.9''H ، 90.6''l x 45.3''W x 18.9''H ، و 116.6''l x 58.3''W x 18.9'H - THIS Box اتاق کافی را برای نژادهای مختلف ارائه می دهد. پست های محکم 3 "x 3" با درپوش های مسطح ، ثبات را تضمین می کنند ، در حالی که راه آهن از قبل 7/8 "x 6" از راه آهن خوک گرد برای ایمنی برخوردار است.
این تنظیم با استفاده از وانت های ایمن به اندازه 0.5 "x 1.6" x 17.8 '' ، جریان هوا و تعامل را در حالی که توله سگ ها را ایمن نگه می دارد ، ترویج می کند. به راحتی در یک کارتن بسته بندی شده ، جعبه Whelping و Playpen ما راه حل نهایی برای پرورش دهندگان و صاحبان حیوان خانگی است. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: توله سگ های تازه متولد شده ، Whelping Box یک محیط امن و دنج را برای سگ های مادر فراهم می کند تا از توله سگ خود زایمان کنند و از توله سگ خود مراقبت کنند و از راحتی و امنیت آنها در مراحل اولیه اولیه زندگی اطمینان حاصل کنند.
ویژگی: آسان برای مونتاژ ، این کیت توله سگ توله سگ قبل از آماده شدن برای استفاده ، بیشتر وقت شما را نمی گیرد. ضد آب و تمیز کردن $ $ $ بسیار آسان است
| سبک برتر حصار | جعبه Whelping PvC با Playpen |
| ماده قاب | 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره |
| رنگ | سفید |
| ابعاد (استاندارد) | 74.8''l x 37.4''W x 18.9''H ؛ 90.6''l x 45.3''W x 18.9''H ؛ 116.6''l x 58.3''W x 18.9''H ؛ |
| پست | 3 "x 3" x 18.9 '، ارتفاعات مختلف موجود است |
| کلاه پست | کلاه مسطح ، پا پست |
| راه آهن | 7/8 "x 6" ، از قبل مسیریابی ، با ریلی خوک گرد |
| چاک | 0.5 "x 1.6" x17.8 '' |
| بسته بندی کردن | کارتن $ $ |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $