+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
نمای بیرونی خانه خود را با حصار سنتی اسپید مستقیم ما ، که از 100 ٪ PVC باکره برای دوام و سبک استثنایی ساخته شده است ، تقویت کنید. این راه حل کم مصرف برای نصب آسان طراحی شده است که دارای مقاومت در برابر ضربه بالا و خاصیت ارتجاعی برای مقاومت در برابر عناصر است.
بر خلاف چوب ، حصار وینیل ما آب را جذب نمی کند ، و اطمینان حاصل می کند که بدون پوسیدگی باقی می ماند و به دنبال سالهای آینده عالی به نظر می رسد. هر کیت پانل شامل کلیه ریل های لازم و وانت برای تنظیم ساده DIY است.
با داشتن امتیاز ضد آتش V-0 و گواهینامه های SGS ، CE و ISO9001 ، می توانید به کیفیت و ایمنی محصول ما اطمینان داشته باشید. از ضمانت 30 ساله و تحویل سریع-فقط 7-10 روز برای سفارش 40HQ لذت ببرید. سفارش ساده است: به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه ها را برای ایجاد راه حل کامل شمشیربازی خود ترکیب کنید. فضای در فضای باز خود را با جذابیت بی انتها از نرده های سنتی مستقیم ما تغییر دهید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تفریحی: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار پی وی سی مستقیم پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی از قبل دور می شوید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 3" x 39 'x 15pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $