+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار بالکن پریمیوم PVC ما ، طراحی شده برای ترکیب جذابیت زیبایی شناسی با عملکرد قوی. در انواع رنگهای ظریف - سفید ، برنزه ، خاکستری و کرم - موجود در این حصار هر سبک معماری را تکمیل می کند در حالی که یک مانع بادوام را فراهم می کند که آزمایش زمان است.
ارتفاع 48 اینچ است ، اما ما با گزینه های مختلف ارتفاع متناسب با نیازهای خاص شما انعطاف پذیری ارائه می دهیم. عرض استاندارد 96 اینچ پوشش کافی را تضمین می کند ، با عرض های مختلف برای سفارشی سازی. هر بخش حصار با دقت ساخته شده است ، که شامل پست های محکم 4 "x 4" یا 5 "x 5" است که برای نصب آسان به عنوان تنظیمات خط ، انتها ، گوشه یا 3 طرفه از قبل مسیریابی شده اند.
راه آهن پایین 2 "x 3-1/2" x 94 "را اندازه گیری می کند و برای مونتاژ ساده از پیش بینی می شود ، در حالی که راه آهن تزئینی بالا با ابعاد 3-1/2" x 3-1/2 "x 94" لمس تصفیه شده اضافه می کند. برای استحکام اضافی ، یک درج آلومینیومی در ریل پایین ادغام شده است و دوام تجاری را فراهم می کند که ثبات را در شرایط مختلف آب و هوایی تضمین می کند.
هر بخش شامل 22 وانت به اندازه 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 "است ، که شامل فاصله استاندارد برای دید و امنیت بهینه است. با حجم 0.08 cbm ، این حصار برای حمل و نقل آسان و نصب طراحی شده است. برای یک پایان صیقلی ، برای یک پایان صیقلی ، از طیف وسیعی از کلاه های پست ، از جمله ظرافت های جدید انگلستان ، کلاه صاف Sleek Flat ، یا Cape Gothic Gothic را انتخاب کنید.
علاوه بر این ، ما دروازه های تطبیق ارائه می دهیم و به شما امکان می دهد یک نگاه منسجم در سراسر فضای فضای باز خود ایجاد کنید. $ $
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار بالکن پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن تزئینی برتر | 3-1/2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $