+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار Picket Pictable PvC یک راه حل همه کاره و شیک برای تعریف فضاها در حالی که باعث افزایش جذابیت محدود می شود.
در رنگ های کلاسیک - سفید ، برنزه ، خاکستری و کرم - این حصار با زحمت انواع مناظر و سبک های معماری را تکمیل می کند. با ارتفاع استاندارد 30 اینچ و عرض 72 اینچ ، تعادل ایده آل بین دید و حریم خصوصی را ایجاد می کند و یک فضای جذاب ایجاد می کند.
این حصار دارای پست های محکم با اندازه 2 "x 3-1/2" x 30''l است که هر یک از قبل با یک صفحه پستی با دوام PVC برای نصب آسان ساخته شده است. ریل های قوی ، در 2 "x 3-1/2" x 72''l ، پشتیبانی عالی را ارائه می دهند ، و اطمینان می دهند که حصار شما در زمان آزمایش قرار دارد. هر بخش مجهز به 12 وانت با اندازه 7/8 "x 3" x 27 '' است ، که از نظر امنیتی و زیبایی شناسی فاصله دارد.
با حجم 0.05 cbm در هر بخش ، حصار وانت قابل حمل PVC ما برای حمل و نقل کارآمد و کارآمد طراحی شده است. برای بارگیری سوالات کمیت ، لطفاً برای بحث در مورد نیازهای خاص خود با ما تماس بگیرید. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: استفاده ایده آل برای نمایش های تجاری ، نمایشگاه ها و سایر رویدادهای مجلل در فضای باز
ویژگی: نصب سریع ، بسیار بادوام ، برای شمشیربازی قابل حمل ملاقات می کند
کد HS: 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تحویل: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ $ $
| سبک برتر حصار | حصار وانت قابل حمل پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 30 "، |
| عرض | عرض استاندارد 72 "، |
| پست | 2 "x 3-1/2" x 30''l ، از قبل نصب شده ، با صفحه پست PVC |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 72''lx2pcs ، |
| چاک | 7/8 "x 3" x 27 'x 12pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.05cbm ، بارگیری پرس و جو qtty $ $ |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $