+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
فضای فضای باز خود را با ظریف 90 "x40" New England Cap Pvc Arbor تبدیل کنید. این Arbor که از PVC بادوام ساخته شده است ، سبک و عملکردی را ترکیب می کند و آن را به یک علاوه بر خیره کننده برای هر باغ یا راهرو تبدیل می کند. پایان سفید برجسته آن ، مناظر مختلف را تکمیل می کند و ظاهری بی انتها را ارائه می دهد که دکوراسیون در فضای باز شما را تقویت می کند.
این Arbor با ارتفاع استاندارد 90 اینچ و عرض 40 اینچ ، ورودی بزرگی را فراهم می کند که مطمئناً تحت تأثیر قرار می گیرد. اندازه های سفارشی نیز در دسترس است و به شما امکان می دهد تا Arbor را متناسب با فضای خاص و نیازهای زیبایی خود تنظیم کنید. پست های محکم 5 "x 5" از قبل از مسیر ، یکپارچگی ساختاری را تضمین می کنند ، و آن را برای طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی مناسب می کند.
طراحی کلاه جدید انگلستان لمس ظرافت کلاسیک را اضافه می کند ، در حالی که 2 ریل "x 3-1/2" با کلاه های Arbor پشتیبانی و زیبایی بیشتری ارائه می دهند. برای جذابیت های اضافه شده ، Arbor دارای انتخاب در دو اندازه 1 1/2 "x 1 1/2" و 1 "x 1" است - که یک جذابیت بصری ظریف ایجاد می کند و باعث می شود گیاهان کوهنوردی رشد کنند.
این Arbor با سهولت مونتاژ در ذهن ، دارای حجم 0.2 CBM است و آن را برای حمل و نقل و نصب قابل کنترل می کند. این که آیا شما به دنبال تعریف ورودی هستید ، یک گره باغ بی نظیر ایجاد کنید ، یا از تاکستان های کوهنوردی خود پشتیبانی کنید ، 90 "x40" New England Cap Pvc Arbor راه حل مناسبی برای بالا بردن تجربه در فضای باز است. در مورد بارگیری مقادیر سؤال کنید تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً آنچه را که لازم دارید دریافت می کنید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره
اتمام قاب: روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS: 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تحویل: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| قسمت | PvC Arbor |
| رنگ | سفید |
| قد | ارتفاع استاندارد 90 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 40 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 5 "x 5" از قبل مسیریابی |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" با درپوش Arbor |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" ، 1 "x 1" |
| بخش بخش | 0.2cbm ، بارگیری پرس و جو qtty $ $ |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $