+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PvC Pergola با شبکه برای تقویت زیبایی شناسی و عملکرد طراحی شده است. ایستاده در ارتفاع استاندارد 98 اینچ ، این حفره فضای جذاب را ایجاد می کند ، در حالی که ارتفاعات قابل تنظیم را متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهد. با عرض استاندارد 78 اینچ ، ما همچنین گزینه های مختلف عرض را ارائه می دهیم ، و از مناسب بودن مناسب برای باغ ، پاسیو یا حیاط خلوت شما اطمینان می دهیم.
Pergola ما با پست های قوی 5 "x 5" ساخته شده ، ثبات و دوام را تضمین می کند. تاپ های زیبا درپوش گوتیک گوتیک لمس جذابیت کلاسیک را اضافه می کنند ، در حالی که ریل 2 "x 6" با درپوش های Arbor یک ساختار پشتیبانی قوی را ارائه می دهد. برای استحکام اضافه شده ، یک درج فولاد ضد زنگ در پایین ریلی ، کیفیت تجاری خود را تقویت می کند و آن را برای کاربردهای مسکونی و تجاری ایده آل می کند.
مشبک شامل (اندازه گیری 11.8 "x 90.8") یک لمس تزئینی را اضافه می کند ، سایه را ارائه می دهد و باعث افزایش حریم خصوصی بدون قربانی کردن جریان هوا می شود. با حجم 0.3 متر مکعب در هر بخش ، این حفره برای بارگیری و حمل و نقل کارآمد طراحی شده است. علاوه بر این ، یک دروازه تطبیق در دسترس است ، و ظاهری منسجم به تنظیم فضای باز شما ارائه می دهد. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره
اتمام قاب: روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS: 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تحویل: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| قسمت | pvc pergola با شبکه |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 98 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 78 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 5 "x 5" از قبل مسیریابی |
| کلاه پست | کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" با کلاه آربور |
| توری | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| درج کردن | درج فولاد ضد زنگ در ریل پایین برای استحکام تجاری |
| بخش بخش | 0.3cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $