+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار وانت افقی 1.5 "x1.5" ما ، راه حل نهایی باغ که از 100 ٪ PVC باکره برای دوام بی نظیر و نگهداری کم ساخته شده است. این حصار ضد آتش که برای نصب آسان DIY طراحی شده است ، در برابر پوسیدگی و رطوبت مقاومت می کند و از طول عمر با ضمانت 30 ساله اطمینان می دهد. هر کیت پانل شامل کلیه ریل ها و انتخاب های لازم است و تحویل فقط 7-10 روز برای سفارش 40HQ طول می کشد. با گواهینامه های SGS ، CE و ISO9001 از آرامش خاطر لذت ببرید. به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه ها را با هم ترکیب کنید تا حصار کامل خود را ایجاد کنید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تفریحی: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار برتر افقی PVC |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94'''Sx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 39 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $