+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار وانت مخصوص شکل ، علاوه بر این مناسب برای هر خانه. این حصار که از 100 ٪ پی وی سی باکره ساخته شده است ، دوام و ظرافت را با نیازهای نگهداری کم ترکیب می کند. طراحی شده برای نصب آسان DIY ، از مقاومت در برابر ضربه بالا برخوردار است و ضد آتش (V-0) است و از ایمنی و طول عمر اطمینان می دهد.
نرده های PVC ما آب را جذب نمی کنند ، به این معنی که آنها مانند گزینه های سنتی چوب پوسیده نمی شوند. هر کیت پانل شامل کلیه ریل ها و وانت های لازم است و سفارشی سازی آسان است - به راحتی بخش ها ، پست ها و دروازه ها را برای ایجاد راه حل کامل حصار خود ترکیب کنید.
با ضمانت 30 سال و گواهینامه های SGS ، CE و ISO9001 می توانید به کیفیت محصول ما اعتماد کنید. زایمان سریع است و تنها 7-10 روز برای سفارش 40Hq طول می کشد. فضای در فضای باز خود را با حصاره ای که با سبک و عملی ازدواج می کند ، تقویت کنید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تفریحی: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار برتر PVC به شکل بالا |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94'''Sx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 39 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $