+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
زیبایی شناسی و کارایی مزرعه خود را با حصار قوس دار PVC ما تقویت کنید. این راه حل شمشیربازی با دوام و شیک که از 100 ٪ PVC باکره ساخته شده است ، جذابیت کلاسیک نرده های سنتی وانت را با مواد مدرن برای عملکرد بی نظیر ترکیب می کند.
مواد برتر: ساخته شده از 100 ٪ PVC باکره ، پوشش داده نشده و اطمینان از طول عمر و مقاومت در برابر عناصر.
نصب آسان: طراحی شده برای مونتاژ DIY ساده ، کیت پانل شامل کلیه ریل های لازم و وانت برای تنظیم سریع است.
نگهداری بادوام و کم: برخلاف چوب ، حصار PVC ما آب را جذب نمی کند و نگرانی های مربوط به پوسیدگی و پوسیدگی را از بین می برد. از مزایای حصار که نیاز به حداقل نگهداری دارد لذت ببرید.
مقاومت در برابر ضربه: طراحی الاستیک مقاومت در برابر ضربه بالا را فراهم می کند و آن را برای محیط های مختلف مزرعه مناسب می کند.
اثبات آتش: دارای رتبه V-0 برای مقاومت در برابر آتش ، و اضافه کردن یک لایه ایمنی اضافی به اموال شما.
کیفیت معتبر: حصار ما مطابق با استانداردهای سختگیرانه است که توسط SGS ، CE و ISO9001 تأیید شده است.
گارانتی طولانی: ما با یک ضمانت 30 ساله سخاوتمندانه برای آرامش خاطر در کنار محصول خود ایستاده ایم.
زمان تحویل: تقریباً 7-10 روز برای یک ظرف 40HQ.
سفارش آسان: به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا یک راه حل کامل شمشیربازی متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید. $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تفریحی: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار وانت قوس دار پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 3" x 39 'x 15pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $