+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار وانت دوام و همه کاره ما ، که به طور خاص برای استفاده از مزرعه طراحی شده است. این پانل حصار که از پلاستیک 100 ٪ باکره پی وی سی ساخته شده است ، پوشش داده نمی شود و از کیفیت عالی و ماندگاری اطمینان می دهد. با ابعاد 4 اینچ ارتفاع و 8 اینچ عرض ، یک راه حل زیبا و در عین حال محکم برای نیازهای شمشیربازی شما ارائه می دهد. مواد وینیل ما در برابر رطوبت مقاوم است ، به این معنی که مانند نرده های چوبی سنتی پوسیده یا پیچیده نمی شود و آن را به یک انتخاب ایده آل برای محیط های مختلف تبدیل می کند.
نصب یک نسیم با کیت DIY آسان برای دنبال کردن ما است که شامل کلیه ریل ها و وانت های لازم است. مقاومت در برابر ضربه و خاصیت ارتجاعی PVC اطمینان حاصل می کند که حصار شما می تواند در حالی که نیاز به حداقل نگهداری دارد ، از سخت گیری های شرایط در فضای باز مقاومت کند. بعلاوه ، با صدور گواهینامه آتش سوزی (V-0) و چندین گواهی صنعت (SGS ، CE ، ISO9001) ، می توانید به ایمنی و قابلیت اطمینان محصول ما اعتماد کنید.
سفارش ساده است: به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه های مورد نظر خود را با هم ترکیب کنید تا یک راه حل کامل شمشیربازی متناسب با نیازهای خاص خود ایجاد کنید. از ضمانت 30 ساله و بازه زمانی تحویل فقط 7-10 روز برای سفارش 40HQ لذت ببرید. زیبایی شناسی و عملکرد مزرعه خود را با حصار وانت ما امروز افزایش دهید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
استفاده: حصار باغ ، خانه ، مزرعه ، ویلیا ، انبار ، حیاط کشور ، بالکن ، حصار موقت ، حریم خصوصی.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
ویژگی: نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
کد HS 3925900000
اثبات آتش: V-0
گواهی: SGS ، CE ، ISO9001
گارانتی: 30 سال
زمان تفریحی: حدود 7-10 روز به عنوان 40HQ
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار پی وی سی 4'hx8'w |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 3" x 39 'x 15pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $