+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
وانت گوش سگ سنتی یک انتخاب ایده آل برای انبارها است و جذابیت زیبایی شناسی را با عملی ترکیب می کند. ساخته شده از 100 ٪ PVC باکره ، این حصار با دوام و کم مصرف در برابر پوسیدگی و جذب آب مقاومت می کند و آن را به جایگزین برتر چوب تبدیل می کند.
نصب ساده است. برای ایجاد یک حصار کامل ، بخش ها ، پست ها و دروازه ها را با هم ترکیب کنید. با ضمانت 30 ساله و گواهینامه هایی مانند SGS ، CE و ISO9001 می توانید به کیفیت و عملکرد آن اعتماد کنید.
این حصار آتش نشانی (دارای امتیاز V-0) برای مقاومت در برابر ضربه بالا طراحی شده است و از استفاده طولانی مدت اطمینان می دهد. تحویل کارآمد است و فقط 7-10 روز برای سفارش 40Hq طول می کشد ، و آن را برای هر پروژه راحت می کند. $ $
تحقیق
توضیح محصول
نرده های PVC در مقایسه با سایر پانل های حصار مانند چوب ، مزایای مختلفی را ارائه می دهند ، آنها آب را جذب نمی کنند و بنابراین ، آنها نمی توانند پوسیده شوند.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
مواد ساخته شده از چین
انتخاب های مختلف موجود است
برای نصب ساده و سریع انجام شده است
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | پی وی سی گوش سگ سنتی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 3" x 39 'x 15pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $