+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
باغ خود را با حصار مورد استفاده باغ ما ، ساخته شده از 100 ٪ PVC باکره تقویت کنید. این گزینه کم مصرف در برابر پوسیدگی مقاوم است و مقاومت در برابر ضربه بالا را ارائه می دهد و از زیبایی و دوام طولانی مدت اطمینان می دهد.
کیفیت و ایمنی برتر
PVC بدون پوشش ما ضد آتش (دارای امتیاز V-0) است و توسط SGS ، CE و ISO9001 تأیید شده است و ایمنی و کیفیت درجه یک را تضمین می کند.
نصب ساده
نصب سریع و آسان است! فقط بخش ها ، پست ها و دروازه ها را برای یک حصار کامل ترکیب کنید. هر کیت پانل با تمام ریل ها و وانت های لازم همراه است.
تضمین طولانی مدت
با ضمانت 30 ساله و تحویل سریع در 7-10 روز برای سفارش 40Hq ، باغ ما از حصار استفاده شده انتخاب مناسبی برای فضای فضای باز شما است. باغ خود را با زحمت دگرگون کنید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
نرده های PVC در مقایسه با سایر پانل های حصار مانند چوب ، مزایای مختلفی را ارائه می دهند ، آنها آب را جذب نمی کنند و بنابراین ، آنها نمی توانند پوسیده شوند.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
مواد ساخته شده از چین
انتخاب های مختلف موجود است
برای نصب ساده و سریع انجام شده است
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | باغ پی وی سی از حصار استفاده شده است |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 3" x 39 'x 15pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $