+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
"1" x1 "حصار کوچک" ما "انتخاب نهایی برای تقویت حیاط کشور شما است. این حصار که از 100 ٪ PVC باکره ساخته شده است ، برای دوام طراحی شده است و مقاومت در برابر ضربه بالا و نگهداری کم را ارائه می دهد. بر خلاف چوب سنتی ، آب را جذب نمی کند و خطر پوسیدگی را از بین نمی برد.
نصب یک نسیم با سیستم آسان DIY ما است. به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه ها را با هم ترکیب کنید تا در هر زمان حصار کامل خود را ایجاد کنید. با ضمانت 30 سال ، می توانید به ماندگاری این محصول اعتماد کنید.
هر کیت پانل شامل کلیه ریل ها و وانت های لازم است و تنظیمات را ساده می کند. بعلاوه ، نرده های ما با رتبه V-0 ضدعفونی می شوند و از ایمنی و رعایت استانداردها اطمینان حاصل می کنند که از گواهینامه های SGS ، CE و ISO9001 پشتیبانی می شود. تحویل سریع است ، فقط 7-10 روز برای سفارش 40Hq طول می کشد. $ $
تحقیق
توضیح محصول
نرده های PVC در مقایسه با سایر پانل های حصار مانند چوب ، مزایای مختلفی را ارائه می دهند ، آنها آب را جذب نمی کنند و بنابراین ، آنها نمی توانند پوسیده شوند.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
مواد ساخته شده از چین
انتخاب های مختلف موجود است
برای نصب ساده و سریع انجام شده است
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | PVC 1 "x1" حصار کوچک وانت |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 "x 1" x 40 'x 19pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $