+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
فضاهای در فضای باز خود را با حصار عمودی PVC ما ، موجود در سفید ، برنزه ، خاکستری و خامه تقویت کنید. ایده آل برای استخرها ، حیاط های جلو ، باغ ها و بالکن ها ، این راه حل شمشیربازی با نگهداری کم از 100 ٪ PVC باکره برای دوام تهیه شده است.
اندازه های قابل تنظیم
ارتفاع استاندارد 48 اینچ و عرض 96 اینچ است و گزینه های مختلفی در دسترس است. پست ها در 4 "x 4" یا 5 "x 5" آمده اند ، که برای نصب آسان از قبل مسیریابی شده اند.
طراحی بادوام
حصار ما با داشتن ریل های بالا و پایین از پیش بینی شده ، شامل یک درج آلومینیومی برای استحکام اضافه شده است. هر انتخاب 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 "اندازه گیری می کند و هم از استحکام و هم از سبک اطمینان حاصل می کند.
مونتاژ آسان
برای شخصی سازی حصار خود از نیو انگلستان ، مسطح یا گوتیک پست انتخاب کنید. به سادگی بخش ها ، پست ها و دروازه ها را برای یک راه حل کامل ترکیب کنید. املاک خود را با شمشیربازی PVC ظریف امروز ارتقا دهید! $ $
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار نرده عمودی پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $