+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار باغ افقی PVC دوام و سبک را با هم ترکیب می کند و آن را به یک گزینه ایده آل برای هر فضای فضای باز تبدیل می کند. در رنگ های ظریف مانند سفید ، برنزه ، خاکستری و خامه موجود است ، زیبایی زیبایی باغ ها ، استخرها یا حیاط های جلو را تقویت می کند.
این حصار همه کاره در ابعاد مختلف می توان در ارتفاع استاندارد 48 اینچ قرار گرفت. پست های قوی 4 "x 4" یا 5 "x 5" برای مونتاژ آسان از قبل مسیریابی می شوند و پیکربندی های مختلفی مانند تنظیم خط ، انتها و گوشه را در خود جای می دهند.
طراحی شده برای مقاومت در برابر مقاومت ، ریل پایین دارای یک درج آلومینیومی برای استحکام تجاری است ، در حالی که انتخاب های 7/8 "x 1 1/2" x 40 "یک مانع محکم را تضمین می کند. مواد PVC باکره کم مصرف 100 ٪ الاستیک و مقاوم در برابر ضربه است.
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار باغ افقی پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 1 1/2" x 40 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $