+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
ایمنی و سبک را با حصار استخر Rails Premium 3 ، که به طور خاص برای برنامه های مسکونی و تجاری طراحی شده است ، اطمینان حاصل کنید. در مجموعه ای از رنگ های ظریف - سفید ، برنزه ، خاکستری و کرم - این حصار نه تنها یک مانع قوی را فراهم می کند بلکه جذابیت زیبایی شناختی فضای فضای باز شما را نیز تقویت می کند.
ساخته شده به ارتفاع استاندارد 48 اینچ ، حصار استخر ما را می توان متناسب با نیازهای خاص شما تنظیم کرد ، با ارتفاع و عرض های مختلف در صورت درخواست. عرض استاندارد 96 اینچ را اندازه گیری می کند و امکان انعطاف پذیری در نصب ، چه برای مناطق کوچک و چه گسترده ای را فراهم می کند.
پست های محکم در دو بعد موجود است: 4 "x 4" یا 5 "x 5" ، با ارتفاع اختیاری 72 اینچ. هر پست برای نصب آسان ، خط اسکان ، انتهای ، گوشه ، 3 طرفه یا پیکربندی های خالی از قبل مسیریابی می شود و از تناسب امن برای هر طرح اطمینان می دهد.
با افزایش دوام و طراحی ، حصار ما مجموعه ای از کلاه های پست را شامل می شود ، از جمله کلاه کلاسیک نیوانگلند ، کلاه مسطح براق یا کلاه گوتیک زیبا. راه آهن پایین از 2 "x 3-1/2" x 94 "از پیش بینی شده ساخته شده است و از ثبات اطمینان می دهد ، در حالی که ریل های بالا و میانه نیز از همان ابعاد با کیفیت بالا برای قوام و قدرت استفاده می کنند.
برای استحکام تجاری اضافه شده ، هر راه آهن پایین دارای یک درج آلومینیومی است و در جایی که بیشترین اهمیت را دارد ، پشتیبانی اضافی را ارائه می دهد. وانت ها ، با اندازه 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 "، با فاصله استاندارد نصب می شوند و از ایمنی بدون به خطر انداختن دید اطمینان می دهند.
با حجم 0.08 cbm در هر بخش ، 3 حصار استخر ما نه تنها کاربردی بلکه حمل و نصب نیز آسان است. یک دروازه تطبیق نیز برای تکمیل ظاهر ، اطمینان از دسترسی یکپارچه و امنیت در اطراف منطقه استخر شما در دسترس است. $ $
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار استخر PVC 3 ریل |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن بالا و میانه | 2 "x 3-1/2" x 94'''x2pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 'x 22pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $