+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار کوچک "7/8" x3 "یک گزینه شمشیربازی همه کاره و شیک است که برای تقویت هر فضای فضای باز طراحی شده است. در رنگهای کلاسیک مانند سفید ، برنزه ، خاکستری و خامه موجود است ، یکپارچه با زیبایی شناسی های مختلف متناسب است.
ایستادن در ارتفاع استاندارد 48 اینچ با گزینه هایی برای ارتفاعات و عرض های مختلف ، این حصار با توجه به نیازهای خاص شما قابل تنظیم است. هر پست در اندازه های قوی 4 "x4" یا 5 "x5" ارائه می شود و برای نصب آسان به عنوان خط ، پایان ، گوشه یا پیکربندی های خالی از پیش استفاده می شود.
این حصار دارای یک طراحی محکم با ریل پایین 2 "x3-1/2" و ریل های بالا و میانی از قبل برای ثبات اضافه شده است. یک درج آلومینیومی در ریل پایین ، قدرت تجاری را فراهم می کند و از دوام اطمینان حاصل می کند.
شامل 7 وانت با اندازه 7/8 "x6" x40 "و 8 وانت در 7/8" x1 1/2 "x40" با فاصله استاندارد ، مونتاژ ساده است. با حجم 0.08 CBM ، این محصول برای حمل و نقل کارآمد است و دروازه های تطبیق نیز برای یک راه حل کامل شمشیربازی در دسترس هستند. $ $
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار استخر PVC 3 ریل |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن بالا و میانه | 2 "x 3-1/2" x 94'''x2pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 6" x 40 'x 7pcs ؛ 7/8 "x 1 1/2" x 40 'x 8pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $