+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار ریلی پلاستیکی همه کاره ، طراحی شده برای تقویت زیبایی شناسی و امنیت املاک شما. در رنگ های کلاسیک - سفید ، برنزه ، خاکستری و کرم - این حصار نه تنها کاربردی است بلکه لمس ظرافت را به هر منظره می افزاید.
ارتفاع استاندارد 48 اینچ ما برای انواع برنامه ها ایده آل است ، اما ما همچنین ارتفاعات سفارشی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص شما ارائه می دهیم. هر بخش دارای عرض استاندارد 96 اینچ است که گزینه ای برای عرض های مختلف دارد تا فضای شما کاملاً مناسب باشد. این حصار دارای پست های محکم موجود در 4 "x 4" یا 5 "x 5" است و می تواند تا 72 اینچ سفارشی شود. هر پست برای نصب راحت به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 طرفه یا پیکربندی های خالی از قبل مسیریابی می شود.
این طرح با کلاه های پستی جذاب ، از جمله کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح و کلاه گوتیک به پایان رسیده است و به شما امکان می دهد تا ظاهر حصار خود را بیشتر شخصی کنید. ریل پایین 2 "x 3-1/2" اندازه گیری می کند و برای سهولت در مونتاژ در 94 اینچ از پیش بینی شده است ، در حالی که ریل های بالا و میانه نیز برای نصب بی دردسر از قبل قابل توجه هستند و هر یک از 2 "x 3-1/2" در هر 94 اینچ.
ساخته شده برای استحکام ، راه آهن پایین شامل یک درج آلومینیومی است که باعث افزایش دوام کلی می شود و آن را برای کاربردهای مسکونی و تجاری مناسب می کند. وانت ها ، با اندازه 1 1/2 "x 1 1/2" ، در دو طول قرار دارند: 40 اینچ برای 2 قطعه و 30 اینچ برای 20 قطعه ، فاصله استاندارد را برای ظاهر منسجم فراهم می کند.
با حجم 0.08 cbm در هر بخش ، حصار ریلی پلاستیکی ما برای حمل و نقل کارآمد و نصب آسان طراحی شده است. برای راحتی بیشتر ، دروازه های تطبیق نیز در دسترس هستند ، و از ادغام یکپارچه در فضای فضای باز شما اطمینان حاصل می کنند. $ $
تحقیق
توضیح محصول
عالی برای شمشیربازی استخر ، حیاط جلوی حیاط یا حصارکشی باغ ، بالکن و نرده نرده.
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
ریل های مختلف موجود ، مانند Handrail.
چهار رنگ مناسب: سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه
نحوه سفارش: ساده آن ، فقط بخش پست پست را اضافه کنید = حصار کامل $ $
| سبک برتر حصار | حصار استخر PVC 3 ریل |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 48 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 72 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش بروید. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن بالا و میانه | 2 "x 3-1/2" x 94'''x2pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 'x 2pcs ؛ 1 1/2 "x 1 1/2" x 30 'x 20pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.08cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $