+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
این حصار که در ارتفاع استاندارد 72 اینچ ساخته شده و گزینه هایی برای ارتفاعات مختلف متناسب با نیازهای شما است ، بدون احساس ظلم و ستم ، پوشش کافی را فراهم می کند. عرض استاندارد 96 اینچ امکان نصب انعطاف پذیر را فراهم می کند ، با اندازه های اضافی برای کسانی که به دنبال یک راه حل سفارشی هستند.
پست های قوی ما ، که در 4 "x 4" یا 5 "x 5" ارائه شده است ، برای تنظیم آسان ، خط اسکان ، انتهای ، گوشه و 3 طرفه از پیش دور می شوند. از میان سه کلاه پستی شیک انتخاب کنید: کلاه زیبا New England ، کلاه صاف براق یا کلاه گوتیک جذاب ، تا یک لمس منحصر به فرد به حصار خود اضافه کنید.
این حصار برای دوام ساخته شده است ، شامل یک ریل پایین از پیش بینی (2 "x 6" x 94 ") ، یک راه آهن میانی (2" x 3-1/2 "x 94") و یک راه آهن برتر (2 "x 3-1/2" x 94 "). هر بخش شامل یک راه آهن 11.8" x 90.8 "" Alum Alum Top ، ارائه یک عناصر تزئینی زیبا در حالی که هنوز هم حفظ می کند. یکپارچگی ساختاری خود را تقویت کنید ، و اطمینان حاصل کنید که در برابر عناصر قوی است.
حصار ما با 13 وانت به اندازه 7/8 "x 6" x 45 "و فاصله استاندارد ، تعادل کاملی بین حریم خصوصی و دید ایجاد می کند. هر بخش دارای یک حجم 0.166 cbm است که برنامه ریزی پروژه شما را آسان می کند. به علاوه ، یک دروازه تطبیق در دسترس است ، و این امکان را به وجود می آورد.
تحقیق
توضیح محصول
حصار نیمه حریم خصوصی باغ ، راه حل های مدرن حریم خصوصی
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های پی وی سی ، ریل ، وانت ، شبکه ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
4 نوع تفاوت درپوش پست
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | PvC توری Top نیمه حریم خصوصی حصار |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | Standard height 72", Different heights available |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| Lattice | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| کانال | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 6" x 45 'x 13pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $