+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
فضای فضای باز خود را با حصار نیمه خصوصی PICET PVC ما ، که برای ترکیب سبک و عملکرد طراحی شده است ، تقویت کنید. این راه حل شمشیربازی همه کاره برای صاحبان خانه که به دنبال حریم خصوصی و زیبایی شناسی جذاب هستند ، مناسب است.
این حصار در ارتفاع استاندارد 72 اینچ قرار دارد و تعادل ایده آل بین دید و انزوا را فراهم می کند. برای کسانی که نیازهای خاصی دارند ، ما ارتفاعات و عرض های مختلفی را ارائه می دهیم ، و اطمینان می دهیم که مناسب برای ملک خود را پیدا می کنید. هر بخش عرض استاندارد 96 اینچ را اندازه گیری می کند و گزینه های سفارشی سازی متناسب با نیاز پروژه شما در دسترس است.
با استفاده از دوام در ذهن ، حصار ما دارای پست های قوی 4 "x 4" یا 5 "x 5" است که برای نصب آسان به عنوان خط ، انتها ، گوشه ، 3 طرفه یا پیکربندی های خالی از قبل مسیریابی شده است. از بین کلاه های شیک ، از جمله کلاه جدید انگلستان ، کلاه مسطح یا درپوش گوتیک ، انتخاب کنید تا یک لمس متمایز به شمشیربازی خود اضافه کنید.
ساخت و ساز حصار ما شامل ریل های از پیش تعیین شده برای مونتاژ ساده است. راه آهن پایین 2 "x 6" x 94 "اندازه گیری می کند و برای پشتیبانی از ساختار با یک درج آلومینیومی محکم 1 اینچی برای قدرت پیشرفته طراحی شده است. راه آهن میانی ، همچنین 2" x 6 "x 94" ، و راه آهن برتر در 2 "x 3-1/2" x 94 "با هم کار می کنند تا یک چارچوب قوی را تهیه کنند.
برای ثبات اضافه شده ، حصار شامل اجزای کانال U است و برای نصب آسان با حجم 0.166 CBM در هر بخش طراحی شده است. برای تکمیل حصار جدید خود ، دروازه های تطبیق در دسترس هستند ، و این امکان را به شما می دهد که یک نگاه منسجم در کل ملک شما باشد. $ $
تحقیق
توضیح محصول
حصار نیمه حریم خصوصی باغ ، راه حل های مدرن حریم خصوصی
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های پی وی سی ، ریل ، وانت ، شبکه ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
4 نوع تفاوت درپوش پست
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | حصار نیمه خصوصی پی وی سی پی وی سی |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs ، از قبل |
| چاک | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| کانال | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 6" x 45 'x 13pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $