+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
حصار نیمه خصوصی PVC ترکیبی از دوام و جذابیت زیبایی را ارائه می دهد و آن را به یک انتخاب مناسب برای خواص مسکونی و تجاری تبدیل می کند. این حصار در رنگ های ظریف مانند سفید ، برنزه ، خاکستری و خامه موجود است ، گزینه هایی را برای متناسب با هر منظره فراهم می کند.
ایستاده در ارتفاع استاندارد 72 اینچ ، با ارتفاعات و عرض های مختلف در دسترس ، تعادل نهایی حریم خصوصی و دید را ارائه می دهد. پست های قوی در 4 "x 4" یا 5 "x 5" قرار می گیرند ، که برای تنظیمات همه کاره از قبل مسیریابی شده اند و از نصب آسان اطمینان حاصل می کنند.
این حصار که دارای ریل های پایین ، میانه و بالا از پیش بینی شده است ، برای قدرت و ثبات طراحی شده است. درج آلومینیومی در ریل پایین ، استحکام تجاری را تقویت می کند ، در حالی که انتخاب ها فاصله استاندارد 7/8 "x 6" x 63 "را حفظ می کنند. با تطبیق دروازه ها نیز در دسترس است ، این حصار علاوه بر این مناسب برای بالا بردن جذابیت و امنیت املاک شما است. $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $
تحقیق
توضیح محصول
حصار نیمه حریم خصوصی باغ ، راه حل های مدرن حریم خصوصی
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های پی وی سی ، ریل ، وانت ، شبکه ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
4 نوع تفاوت درپوش پست
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | حصار نیمه خصوصی PVC |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94'''Sx1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 6" x 94'''Sx1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 6" x 63 'x 13pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $