+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
با ارتفاع استاندارد 72 اینچ ، حصار نیمه حریم خصوصی Louvered ما به گونه ای طراحی شده است که بدون بسته شدن کامل در فضای باز شما ، حریم خصوصی کافی را فراهم کند. برای کسانی که به دنبال راه حل های سفارشی هستند ، ارتفاعات و عرض های مختلفی برای تأمین نیازهای خاص شما در دسترس است. عرض استاندارد نیز 72 اینچ است و پیکربندی طرح خود را برای متناسب با خاصیت شما آسان می کند.
ساخته شده با پست قوی 4 "x 4" یا 5 "x 5" ، حصار ما برای ماندگاری ساخته شده است. هر پست برای تنظیمات مختلف از جمله خط ، انتهای ، گوشه ، 3 طرفه یا خالی سمت چپ برای انعطاف پذیری در طراحی از قبل مسیریابی می شود. گزینه های تزئینی مانند کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح یا کلاه گوتیک را انتخاب کنید تا یک لمس شخصی به حصار خود اضافه کنید.
این سازه دارای یک ریل پایین از پیش قابل توجه (2 "x 3-1/2" x 70 '') است که سهولت نصب و ثبات را تضمین می کند. راه آهن میانه 7/8 "x 6" x 70 '' را اندازه گیری می کند ، و پشتیبانی اضافی را ارائه می دهد ، در حالی که راه آهن برتر (2 "x 3-1/2" x 70 ') نیز برای راحتی از قبل استفاده می شود. هر بخش دارای حجم 0.166 CBM است که آن را برای حمل و نقل و نصب کارآمد می کند.
برای کسانی که علاقه مند به تقویت راه حل شمشیربازی خود هستند ، ما همچنین دروازه های تطبیق دهنده ای را ارائه می دهیم ، به شما امکان می دهد یک نگاه منسجم را در کل ملک خود ایجاد کنید. $ $
تحقیق
توضیح محصول
حصار نیمه حریم خصوصی باغ ، راه حل های مدرن حریم خصوصی
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های پی وی سی ، ریل ، وانت ، شبکه ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
4 نوع تفاوت درپوش پست
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | PvC حصار حریم خصوصی سرزمین |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 72 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 70'x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 7/8 "x 6" x 70'''x10pcs |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 70'''x1pcs ، از قبل |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $