+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
شمشیربازی نیمه خصوصی ما ، طراحی شده برای تعادل حریم خصوصی و باز بودن. این راه حل شمشیربازی با دوام برای صاحبان خانه مناسب است که به دنبال تعریف فضای فضای باز خود در عین حفظ دید هستند.
گزینه های رنگی
شمشیربازی ما به رنگ سفید ، برنزه ، خاکستری و خامه موجود است ، هر منظره ای را تکمیل می کند.
ابعاد و سفارشی سازی
ارتفاع استاندارد 72 اینچ است ، با ارتفاع و عرض قابل تنظیم برای متناسب با پروژه شما.
مشخصات پست و ریلی
ساخته شده با پست های قوی 4 "x 4" یا 5 "x 5" ، برای نصب آسان از قبل مسیریابی شده است. راه آهن پایین و ریلی بالا 2 "x 3-1/2" x 70 "است ، در حالی که راه آهن میانی 7/8" x 6 "x 70" را اندازه گیری می کند و از یک ساختار قوی اطمینان می دهد.
گزینه های کلاه
حصار خود را با کلاه های پستی شیک در سبک های نیوانگلند ، مسطح یا گوتیک تقویت کنید.
حجم و دروازه های تطبیق
هر بخش دارای حجم 0.166 CBM است و دروازه های تطبیق برای یک ظاهر منسجم در دسترس هستند. $ $
تحقیق
توضیح محصول
حصار نیمه حریم خصوصی باغ ، راه حل های مدرن حریم خصوصی
مواد فریم: 100 ٪ PVC/ پلاستیک باکره ، روکش نشده
نصب آسان ، مقاومت در برابر ضربه الاستیک و زیاد ، وینیل با دوام و نگهداری کم است.
پست های پی وی سی ، ریل ، وانت ، شبکه ، 2 یا 3 پانل زبان و شیار
4 نوع تفاوت درپوش پست
کیت پانل شامل کلیه ریل ها ، و انتخاب $ $
| سبک برتر حصار | وینیل نیمه خصوصی PVC |
| رنگ | سفید ، برنزه ، خاکستری ، خامه |
| قد | ارتفاع استاندارد 72 "، ارتفاعات مختلف موجود است |
| عرض | عرض استاندارد 96 "، عرض های مختلف موجود است |
| پست | 4 "x 4" یا 5 "x 5" یا اختیاری x 102 "، از قبل به عنوان خط ، انتهای ، گوشه ، 3 راه یا خالی پیش رفته است. |
| کلاه پست | کلاه نیوانگلند ، کلاه مسطح ، کلاه گوتیک |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| راه آهن | 2 "x 3-1/2" x 94'''x1pcs ، از قبل |
| درج آلومینیوم | درج آلومینیوم در راه آهن پایین برای استحکام تجاری |
| چاک | 7/8 "x 6" x 68 'x 13pcs (فاصله استاندارد) |
| بخش بخش | 0.166cbm ، بارگیری پرس و جو qtty |
| دروازه تطبیق | $ $ $ موجود |
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
در هنگام نیاز به ما دریغ نکنید!
چرا آربور PVC برای بیشتر باغ ها معنا دارد؟ آربور پی وی سی یکی از آن سازه های باغی است که از چن...
بیشتر بخوانید $ $با پشت سر گذاشتن سال نو قمری چینی 2026، شرکت نرده و شمشیربازی Deqing Huazhijie، با مسئولیت محدود....
بیشتر بخوانید $ $دکینگ پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر مواد دکینگ دارد؟ دکینگ پی وی سی یک تخته عرشه فضای باز ...
بیشتر بخوانید $ $نرده پی وی سی چیست و چرا اینقدر محبوب است؟ حصار PVC - که به طور گسترده ای نرده وینیل نیز نامید...
بیشتر بخوانید $ $حصار حریم خصوصی وینیل یک سیستم حصار ساخته شده از مواد PVC با پانل های جامد یا تقریباً جامد است که...
بیشتر بخوانید $ $